KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197105
nr 1619 7105
Eric Elfwén
(1921-2008), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad, daterad -44. Olja på pannå, 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 61x53 cm
Utrop:
600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:33:27
Eric Elfwén
Läs mer om Eric Elfwén